Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Система кріплень фасаду

Під час будівництва офісної будівлі або приватного будинку забудовник намагається зробити його фасадом і красивим, і унікальним. І надати будівлі індивідуальність сьогодні можна за допомогою фасадного каменю. Фаворитами тут виступають, звичайно, мармур і граніт.

Проте лише спеціальна підготовка, знання та досвід професійних співробітників нашої компанії, використовуючи у своїй роботі особливу та надійну систему кріплень фасадів, здатні з масивних та громіздких гранітних або мармурових плит перетворити звичайний будинок на величну архітектурну споруду.

Всі наші співробітники під час створення тонких спеціальних кам'яних плит проводять ретельні інженерні розрахунки, використовують сучасні матеріали та обладнання. Адже результат має перевершити всі можливі очікування: солідність, міцність, краса натурального каменю здатна перетворити будинок, виконаний у будь-якому архітектурному стилі.

Компанія "УКР-Граніт" виконує роботи з кріплення фасаду з натурального каменю - мармуру та граніту. Для такої системи кріплення характерні водонепроникність, довговічність, різноманітність текстур та кольорів, морозостійкість та міцність.

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>