Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Послуги: реставрація каменю, догляд за каменем

Компанія "УКР-Граніт" понад 15 років надає послуги з догляду за натуральним каменем. Завдяки грамотному підходу у виробництві та обслуговуванні, наші вироби є десятиліттями.

Доріжки та майданчики з натурального каменю стали невід'ємними елементами благоустрою, без яких не обходиться жоден ландшафт. Потужні поверхні несуть значне функціональне навантаження і чудово організовують простір.

Широкий асортимент матеріалів, що використовуються для мощення, може поставити в глухий кут навіть досвідченого будівельника. У нас є кілька порад для вас.
Зверніть увагу на гранітну бруківку, якщо хочете перетворити свою ділянку на аристократичний маєток. Головні переваги цього елітного матеріалу у тому, що він не боїться води та різких коливань температури, які є основними ворогами натуральних поверхонь. Крім того, камінь довговічний. Термін служби гранітної бруківки обчислюється століттями. При правильному укладанні гранітне мощення ніколи не потребує ремонту. Залежно від способу виробництва бруківка буває:
- пиляна, з абсолютно гладкими гранями;
- колота, яка має шорстку, ребристу поверхню.

Вас цікавить догляд за каменем? Фахівці "УКР-Граніт" нададуть грамотну консультацію, і Ви отримаєте вичерпну відповідь на будь-яке запитання.

"УКР-Граніт" пропонує послуги з реставрації каменю. Відкрийте вироби з натурального каменю друге дихання. Реставрація каменю потребує особливої ​​кваліфікації, таланту та творчого підходу. Майстри нашої компанії мають спеціальні знання, досвід і навички по роботі з виробами з натурального каменю. Тому реставрація каменю – один із важливих напрямів діяльності компанії "УКР-Граніт".