Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Підвісна стеля

Оформлення свого будинку підвісною стелею з натурального каменю: мармуру або граніту сьогодні досить популярно. Адже це каміння має не тільки одне з кращих естетичних і практичних властивостей, така підвісна стеля буде довговічною. Тим більше що натуральний камінь дозволяє дому «дихати», він надає житлу позитивної енергетики та природної краси.

Підвісна стеля з мармуру або граніту зігріватиме ваш будинок взимку, а влітку даруватиме йому природне почуття прохолоди.

Мармур і граніт – це ті натуральні камені, які привносять у будинок відчуття стилю, стають символом певного статусу та престижу. Підвісна стеля з натурального каменю розповідає про гарний смак господаря будинку, його достатку. Мальовничі візерунки каменю надають будинку особливої ​​індивідуальності.

Дизайнери та професійні співробітники компанії "УКР-Граніт" допоможуть вам вибрати найкращий варіант для вашого інтер'єру. Підвісна стеля з мармуру та граніту може бути здійснена плитами різного візерунка, формату та кольору, може бути виготовлена ​​за індивідуальним проектом.

Досвідчені фахівці нашої компанії у створенні нового проекту використовують сучасне обладнання, верстати та новітні технології. Підвісна стеля з мармуру чи граніту стане прикрасою будь-якого інтер'єру!

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>