Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Поруччя

Поруччя (перила) з граніту є невід'ємною частиною екстер'єру заміського будинку, котеджу, садиби або резиденції. Хоча вишукані балясини та практичні перила з граніту прикрашають практично всі оперні палаци, театри, концертні зали, урядові резиденції та інші установи для прийому «високих» гостей.

Звичайно, в дещо поверховому будинку в жодному разі не обійтися без сходів, і, відповідно, без поручнів. Але, якщо в житлових будинках найчастіше використовують для цієї мети металеві елементи, то для більш вишуканого та благородного стилю, використовуються якраз гранітні перила.

Розмаїття форм, у яких зустрічаються перила, дуже велике. Звичайно, багато залежить від виробничих здібностей та ресурсів компанії-виробника, і багато компаній просто не здатні виробити такі балясини або перила, які хоче замовник. Наша компанія ТД "УКР-Граніт" багато років займається виробами з граніту, в тому числі, і перилами, і балясини. За цей час наші дизайнери та інженери втілили сотні варіацій цих виробів, а вправні монтажники встановили їх на об'єктах замовників. Більше того, у нас є власне виробництво та необхідні верстати, що дозволяють надавати каменю бажаної форми. Спеціальними фрезами вирізуються жолобки, вирівнюється та шліфується виріб. В результаті клієнт бачить не просто перила з граніту, а витвір мистецтв.

Балясини гранітні та мармурові

На нашому сайті представлені різні фотозвіти з об'єктів, де ми встановлювали балясини та перила, накривки та клумби з граніту, фасади та каміни.

Різні колірні гами граніту, його зносостійкість і практичність, помножені на наші технічні можливості, - ось наша конкурентна перевага, яка робить нас кращою за інші компанії на ринку. Завітайте до нашого офісу, перегляньте фотографії перил з граніту або балясини, або покажіть нам варіант, який ви знайшли на інших джерелах – ми точно зможемо втілити усі ваші побажання, і ваш будинок буде еталоном краси та стилю.

Технологія виготовлення та новітнє обладнання дозволяє нашій компанії виробляти високоякісні перила та балясини (на верстаті ЧПУ) із граніту. Такі поручні стануть справжньою окрасою Вашого будинку, офісу або держустанови. Наші спеціалісти розроблять візуалізацію сходів, врахують усі Ваші побажання, і в найкоротші терміни Ви будете захоплюватися красою і витонченістю нових гранітних перил.

На фото представлені перила З Межерицького граніту

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>