Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Партнери

Центр віконних технологій

ООО "Центр оконных технологий"

ТОВ «Паритет»

ТОВ «Паритет», що випускає металопластикові та алюмінієві конструкції, є на сьогоднішній день одним із найдосвідченіших виробників в Україні. Компанія заснована в Одесі у 1996 році та з першого дня спеціалізувалася на виробництві вікон та дверей з профілю ПВХ. У 2002 р. одним з перших в Україні освоїв виробництво фасадних та огороджувальних конструкцій з алюмінієвого профілю.

Компанія пропонує повний спектр виробів з архітектурного скла, виконаних відповідно до останніх світових тенденцій дизайну та будівельних технологій, а також склопакети будь-яких конфігурацій та послуги з обробки та загартування скла.

www.paritetcompany.com

ООО "ЛицензиАрх"

www.licencearch.com.ua

 

ООО "Теплофас"

ООО ТЕПЛОФАС

ТОВ "Теплофас" є прямим дистриб'ютором компанії ТОВ КЕМА УКРАЇНА (продукції КЕМА Словенія) – відомого виробника будівельних матеріалів, сухих сумішей та добавок для бетонів та розчинів. Продукція компанії КЕМА широко представлена у країнах Євросоюзу.

 

 

www.teplofas.com.ua

ТОП 9 іміджевий інтернет-портал

ТОП 9«ТОП 9 – лише професіонали!» - це перший в Україні іміджевий інтернет-портал, в рамках якого розміщуються лише 9 найкращих компаній кожної галузі.

На підставі професійного аналізу, маркетингових галузевих досліджень, опитувань клієнтів та відгуків про компанію, підбираються найдостойніші представники ринку.

www.top9company.com