Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Накривні плити з граніту

Накривні гранітні плити (або накривки з граніту) - це спеціальні вироби, що призначаються для зовнішнього та внутрішнього облицювання елементів будівель, підлог, сходів, цоколів, бордюрів. Накривки з граніту найчастіше виготовляють із габро або лабрадориту. Такі вироби будуть володіти надміцністю, а також будуть красивими та естетичними.

Навіть якщо через певні причини, Ви не хочете змінювати весь елемент (цоколь, бордюр, декоративний виступ на фундаменті, фонтан або клумбу), замінивши тільки верхню його частину, Ви зможете повністю перетворити весь вигляд будівлі!

Плити гранітні від Укр Граніт

Сьогодні складно уявити центральну вулицю міста, площу або сквер без гранітних елементів. Широке поширення вже давно набули гранітні плити. Це великі рівні пласти граніту, які використовуються у зовнішньому оформленні вулиць, пам'ятників, скверів та ін. Часто такі елементи називають гранітні плити мощення. Такі плити мають дуже багато характеристик, які роблять їх незамінними для вуличного оздоблення. Плити з граніту відрізняються високою зносостійкістю, відмінно переносять перепади температур та кліматичні зміни, вони стійкі до сейсмічним коливань та екологічні. Наприклад, асфальт у спеку виділяє шкідливі речовини, стає м'яким і липким, а вони абсолютно безпечні та зручні у застосуванні.

Гранітні плити використовуються для безлічі дизайнерських рішень щодо благоустрою вулиць, парків, площ, пам'яток та архітектурних споруд. Граніт, володіючи різноманітними колірними варіантами та ідеальними експлуатаційними властивостями, підходить для реалізації будь-яких стилістичних рішень. Понад те, вони дуже зручним матеріалом для житлово-комунальних служб, т.к. за ними легко доглядати, і якщо потрібно відремонтувати комунікації, що знаходяться під землею, можна за допомогою спец.техніки підняти і перемістити гранітні плити мощення без їх пошкодження. А потім укласти їх заново, не витрачаючи повторно гроші на облагородження території.

Плити гранітні вдало поєднуються з іншими матеріалами, які використовуються для вулиць та парків міста, такими як бруківка або тротуарна плитка. Більш того, може бути виконана з такого ж матеріалу, як і плити, що ще вигідніше підкреслить стилістику.

Гранітні плити можуть мати різні зовнішні властивості: бути гладкими і блискучими, або ж шорсткими і матовими. Все залежить від способу їхньої обробки. Наприклад, полірування надає граніту дзеркального блиску та ідеальної гладкості, такі плити будуть слизькими, тому зазвичай їх застосовують для внутрішнього облаштування приміщень.

Термообробка - ще один спосіб обробки граніту. З його допомогою стає шорсткою і фактурною, а також має антиковзкий ефект. Тому вона обробляється саме таким методом.

Шліфування – метод, який є чимось середнім між поліруванням та термообробкою. Застосовується для зовнішніх робіт.

Купити гранітні плити з різних родовищ ви можете без особливих зусиль – приходьте до нас в офіс і подивіться зразки каменю, або ж виберіть потрібний граніт на сайті. Цінова політика дуже лояльна, терміни доставки та обробка каменю в нашій компанії – на найвищому рівні. Ми маємо багаторічний досвід роботи та чудово розуміємо потреби клієнтів. Звертайтеся до ТД "УКР-Граніт" - працюйте з професіоналами!

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>