Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Вироби з мармуру


Компанія "УКР-Граніт" - лідер з виробництва та продажу виробів з мармуру у Києві та регіонах України. Ми пропонуємо різноманітні вироби з натурального каменю: балкони, плитку, підвіконня, каміни, колони, балюстради та багато іншого. Мармур, мабуть, один із найкрасивіших матеріалів на планеті. Від інших каменів його відрізняє поверхнева напівпрозорість, яка народжує у виробах найтоншу гру світла та тіні.

Пропонуємо вироби з мармуру:

Підвіконня з мармуру

Мрія будь-якої господині - підвіконня з мармуру
Найулюбленіше місце будь-якої господині – кухня. І не обов'язково для того, щоб готувати. Дуже часто на кухні хочеться просто посидіти, попити каву та почитати улюблений журнал, побалакати з подружками. Та й у принципі, так вже розділилися території в будинку, що чоловік дістав зручний диван і телевізор, а жінці - затишна кухня. І складно з цим посперечатися, хоча іноді так хочеться помінятися місцями хоча б на якийсь час.

Мармурові підвіконня - це вибір людей, які знають ціну краси та довговічності. Поставивши підвіконня з мармуру один раз, Ви назавжди забудете про колишні проблеми з деревом або пластиком. А вигляд вікна стане одразу іншим!

Мармурове підвіконня радуватиме око природними візерунками та граціозними лініями. Але ми знаємо, що крім естетичної цінності, підвіконня з мармуру зберігає форму за будь-яких зовнішніх умов, витримує конденсат, не забруднюється і не тріскається, не схильний до механічних впливів.

Мармуровий підвіконня невибагливий у догляді. Достатньо протерти пил вологою губкою, і ваше підвіконня – знову як нове!

Каміни з мармуру

Мармурові каміни з кожним роком стають популярнішими. Якщо раніше ми бачили такі шедеври тільки в зарубіжних фільмах про аристократів, то зараз камін з мармуру – цілком доступна річ, яка часто зустрічається в будинках наших співгромадян!

Камін - це не просто місце для розведення вогню або засіб зігрітися, це домівка в найширшому сенсі слова!

Вогонь притягує погляд та фокусує його на чудовому кам'яному каміні, який підкреслює загальний стиль інтер'єру та створює неповторну атмосферу затишку та захищеності у Вашому будинку.

"УКР-Граніт" пропонує Вам індивідуальний підхід до мармурового каміна. Це буде виріб, що ідеально підходить до вашого інтер'єру, стилю будинку або кімнати. Мармуровий камін, який виготовлять наші фахівці, поєднуватиме в собі красу та витонченість, шляхетність та надійність.

Мармурові каміни – це невід'ємний атрибут гарного смаку та соціального статусу.

"УКР-Граніт" пропонує мармур із Туреччини, Італії, Індії

 

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>