Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Каміни з мармуру, граніту

Каміни з мармуру – прикраса Вашого будинку! Це справді царське рішення для облаштування домашнього вогнища, біля якого Ви неодмінно збиратиметеся довгими зимовими вечорами за захоплюючою настільною грою, келихом дорогого вина або романтичною вечерею.

Каміни та портали з мармуру – у всі часи були ознакою гарного смаку та спроможності. Це не просто декоративний елемент, це головне вогнище в будинку, біля якого можна зігрітися холодні зимові вечори за приємною бесідою. Це стане улюбленим місцем вашої родини, а дружні посиденьки з друзями перекочують з кухні, на м'які подушечки або ведмежу шкуру на підлозі біля каміна!

Компанія "УКР-Граніт" зробить камін із натурального каменю за індивідуальним проектом, враховуючи всі Ваші побажання. Наші кваліфіковані майстри створюють каміни як справжні твори мистецтва, які зачарують Вас та Ваших гостей неповторністю виконання. У наших камінах Ви побачите не тільки руку майстра, а й відчуєте його душу.

У чому різниця між мармуровим каміном та мармуровим порталом, запитаєте Ви? Мармуровий камін виготовляють повністю з мармуру, а портал з мармуру – це гарна зовнішня оправа для каміна (облицьовування каміна мармуром).

Наші фахівці професійно та швидко встановлять камін із найкращих матеріалів.

У нас завжди можна замовити ексклюзивні та неповторні камінні портали з мармуру та граніту, а також гранітні каміни!

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>