Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Вироби з граніту


Компанія "УКР-Граніт" представляє вироби з граніту та лабрадориту. Цей природний камінь видобувають і в Україні.

Граніт – унікальний камінь за своєю структурою! Він міцний і зносостійкий, має різноманітне забарвлення і відмінно піддається обробці. А з огляду на умови його видобутку в нашій місцевості, вироби з нього ще й доступи за ціною. Ці якості підвищують його цінність у архітектурі. Вироби з граніту вміло підкреслюють переваги будь-якого інтер'єру.

Купити граніт оптом за вигідними цінами. Вироби із граніту.

Один із напрямків діяльності нашої компанії – продаж граніту та виробів. "УКР-Граніт" займається не просто продажем каменю, а робить повний виробничий цикл.

Наша компанія "УКР-Граніт" випускає якісну продукцію, яка відповідає всім нормам та вимогам на екологічність та безпеку. Ми виготовляємо індивідуальні оригінальні вироби з граніту, здійснює прямі поставки натурального каменю та продаж граніту.

Будьте впевнені, вироби з каменю – це завжди безпрограшний варіант для будь-якого інтер'єру!
Вибираючи продукцію компанії "УКР-Граніт", Ви можете бути спокійним, т.к. працюєте зі справжніми професіоналами, які знають свою справу!

Сучасній геології відомі понад чотири тисячі видів гірських порід. І найпоширенішою з них є магматична порода, яка народжується під час наймогутнішого виверження вулкана, застигає в земній товщі протягом мільйонів років, а потім, під впливом різних факторів, набуває тієї неповторної гри тіні і світла, особливого багатства відтінків, якими сьогодні ми можемо милуватися.

Звичайно, йдеться про граніт.

Сьогодні він – це найпоширеніший серед природних облицювальних каменів, який на тлі інших видів природного каміння займає перше місце за довговічністю, красою та міцністю. Переваги його як будівельний матеріал ще багато століть тому гідно оцінили.

Склад граніту. Структура

Складається з польового шпату (близько 40%), кварцу (до 35%), слюди та деяких інших мінералів. Їхнє співвідношення впливає на колір і міцність каменю. Найчастіше зустрічається світло-сіре забарвлення граніту, але зустрічаються жовті, рожеві, червоні, інколи ж і зелені камені. Кварц можна дізнатися по склоподібних тріщинуватих зернах. Як правило, він безбарвний, іноді має блакитний відтінок. За текстурою граніт має незначну пористість.

За величиною зерен, що є складовою породи мінералів, розрізняють різні кристалічні структури граніту, їх – три: дрібнозерниста (зерна розміром до 2 мм), середня (від 2 до 5 мм) та крупнозерниста (понад 5 мм).

Саме розміри зерен впливають на будівельні властивості каменю: чим розмір зерна дрібніший, тим довговічність і характеристики міцності будуть вищими. Термін життя виробів, виготовлених з дрібнозернистого граніту, обчислюється століттями.

Обробка граніту. Використання

Сучасні технології дозволяють використовувати різні способи обробки: полірований та неполірований, оброблений струменем піску або термічно оброблений. За властивостями поверхні – граніт, що поглинає світло або у вигляді шорсткого каменю, у вигляді натурального сколу або відполірований до дзеркального блиску.

Що стосується кольорової гами, то вона включає майже весь спектр: найчастіше – сірий з відтінками рожевого, червоного, помаранчевого, блакитно-зеленого або блакитно-сірого.

Граніт - це природний камінь, тому він чудово поєднується з металом, керамікою, деревом та іншими матеріалами, які використовуються в будівництві, доповнюючи один одного такими достоїнствами, як міцність і довговічність. А застосовується як всередині інтер'єру, так і зовні приміщення.

В інтер'єрі гранітний камінь використовується для обробки стін, створення стільниць, сходів, камінів, колон, мозаїки для підлоги, для виготовлення карнизів, обелісків інше.

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>