Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Фігурні вироби

Природний природний камінь, як мармур і граніт, є матеріалом, який завдяки своїй унікальній структурі є досить важким для обробки. Однак професійні співробітники компанії "УКР-Граніт" мають необхідні знання і величезний досвід, які необхідні для розробки сходів і підвіконь з цього виду каменю. Наша майстерня оснащена всім необхідним сучасним обладнанням для фігурного різання мармуру та граніту.

Фігурне різання граніту та мармуру на спеціальному обладнанні

Щоб надати атмосфері будь-якого інтер'єру унікального, витонченого та закінченого вигляду, компанія "УКР-Граніт" пропонує вам виготовлення сучасних та високоякісних виробів (з використанням верстата ЧПУ) з граніту та мармуру (різання мармуру та граніту). Це і каміни, і сходи, фасади та накривки, стільниці та підвіконня, барбекю та фігурні фаски інше. Всі вони є чудовим доповненням до будь-якого архітектурно-дизайнерського рішення.

Якщо ви бажаєте змінити стиль свого будинку, зробити свій будинок унікальним, ми допоможемо вам втілити всі ваші ідеї. Фігурні вироби з мармуру та граніту будуть незмінно тішити вас своїм сяючим благородством довгі роки, адже їм не страшні ні механічні пошкодження, ні витівки дітей чи домашніх тварин.

У нашому каталозі, який постійно поповнюється, представлені деякі вироби. Нове різання та обробка натурального каменю дають можливість виготовити з каменю будь-які дизайнерські вироби.

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>