Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Вентильовані фасади із граніту. Оформлення фасадів

Вентильований фасад – це зовнішнє покриття будинку, створене за спеціальною технологією. Такий вид фасаду можна монтувати будь-якої пори року, а термін служби вентфасаду становить більше 40 років. Найчастішим зовнішнім покриттям для вентильованого фасаду є граніт. Це виглядає естетично, дорого та презентабельно.

Вентильовані фасади мають певну етапність:

  1. Установка термоізоляційного покриття
  2. Монтаж горизонтального профілю
  3. Укладання утеплювача
  4. Встановлення захисту від вітру та вертикальних профілів
  5. Укладання граніту, фасадної плитки або інших зовнішніх покриттів.

Ви неодноразово звертали увагу на красиві гранітні фасади сучасних будівель! Погодьтеся, це перше, що впадає у вічі і виділяється у загальному вигляді одноманітних міських будівель. Наша компанія завжди йде в ногу з часом, і тому ми вже кілька років вдало реалізуємо та розробляємо вентильовані фасади із граніту. Фасади з натурального каменю перетворять будь-який будинок на вишукану архітектурну споруду.

Оскільки граніт має більшу масивність і міцність, його частіше використовують для облицювання фасадів будівлі. Мармур також придатний для таких цілей, але як основний матеріал підходить не сильно. Найбільш красиво і гідно виглядає комбінація граніту та мармуру на фасадах. Будинки з вентильованим фасадом з граніту завжди будуть виглядати красиво і благородно протягом довгих років.

Вентильовані фасади - переваги

- Індивідуальність та особлива фактура. Адже кожен натуральний камінь має від природи свій унікальний малюнок, безліч різних фарб і структур;
- Екологічний та безпечний – як для людини, так і для навколишнього середовища;
- Міцність та довговічність. Усі будівельні матеріали мають свій термін служби, але натуральний камінь здатний прослужити десятки років.
- морозостійкий. Ваш фасад з граніту не буде схильний до кліматичних впливів.
- Солідність та презентабельність. Фасад із граніту перетворить будь-який будинок на архітектурний шедевр.

Замовити вентильований фасад Київ

Наша компанія "УКР-Граніт" займається натуральним каменем вже понад 15 років. Застосування граніту та мармуру, а також інших порід, дуже широке – оформлення фасадів, клумб та квітників, сходів та сходів, виготовлення стільниць та підвіконь та багато іншого.

Особливим попитом у комерційних організацій, будівельників будинків і офісів користуються послуги з оформлення фасадів. Фасад із граніту виглядає дуже презентабельно! Існує кілька способів монтажу гранітних плит, так створюються вентильовані фасади, наприклад.

На нашому сайті ви знайдете безліч фотографій наших робіт із облицювання фасадів гранітом. Ми маємо великий досвід такої роботи та знаємо, який граніт краще використовувати для тих чи інших потреб.

Оформлення вентильованих фасадів із граніту це складна технологічна складова процесу з облаштування зовнішніх стін висотних будівель або приватних будинків. Тільки звернувшись до досвідченої професійної організації, ви можете убезпечити себе від неякісного виконання цієї роботи. Ми виконуємо оформлення фасадів тільки з якісного граніту, використовуємо в роботі сучасне обладнання, яке дозволяє звести до мінімуму відходи виробництва та забезпечити довговічну службу гранітних плит на фасадах будинку.

Наша компанія виконає будь-які роботи з облицювання фасадів гранітом на Ваш смак.

Наші роботи з оформлення вентильованих фасадів. Фото:

Відео-огляд церкви, де наша компанія успішно використовувала різні породи граніту в інтер'єрі:

Новини

Всі новини >>