Використовуючи мармур та граніт, компанія "УКР-Граніт" перетворить Ваш будинок на втілення елегантності та смаку

м. Ірпінь, вул. М.Стельмаха, 9-А, оф.304

Про компанію

Історія компанії "УКР-Граніт" невипадкова і сягає корінням у моє дитинство. Гранітом починав займатися ще мій батько. З ранніх років я був залучений у роботу батька і з часом, накопичивши досвід і знання, вирішив перетворити батьківський промисел на справжній бізнес.

Сьогодні наша компанія "УКР-Граніт" має успішний досвід у виробництві та продажу виробів з натурального каменю, а також надає професійні послуги з догляду за ним. Орієнтація на сучасні вимоги та тенденції в архітектурі завжди є у наших фахівців. Тому я впевнений, що в компанії «УКР-ГРАНІТ» Вам запропонують лише найкраще рішення!

Сучасний стиль – це краса, якість та особливий статус. Використовуючи у своїй роботі якісний граніт та мармур, ми робимо Ваш будинок гарним, ефектним та елегантно благородним. Головна заслуга наших виробів у тому, що Ваш будинок стає надійним та затишним для Вас, привабливим для оточуючих.

Не всі знають, що вироби з мармуру та граніту доступні за ціною середньозабезпеченого жителя України. За грамотного підходу компанії-виробника, господиня може отримати гранітну стільницю, ціна якої порадує сімейний бюджет. Основна конкурентна перевага натурального каменю на кухонних поверхнях – його зносостійкість та довговічність. А ми знаємо, як втілити Вашу мрію в реальність і постійно вдосконалюємося, надаючи широкий асортимент натурального каменю, нові варіанти обробки та види виробів.

Балкони, сходи, каміни, басейни, вази, плитка, доріжки в саду, паркові скульптури та багато іншого. Кожен з цих предметів, виготовлений компанією "УКР-Граніт", стане об'єктом Вашої гордості і підкреслить статус. Ми пропонуємо вироби з граніту та мармуру України, Італії, Туреччини.

Урізноманітнити прилеглу до будинку територію, прикрасити доріжки в саду, облагородити сходи можна, використовуючи прості та недорогі матеріали. Також є багато готових виробів з граніту: бруківка, постаменти, гранітна та мармурова плитка, підвіконня, сходи, балясини, перила та ін. А завдяки своїй довговічності вироби будуть приносити радість і Вам, і прослужать ще Вашим онукам.

Ми знаємо основні очікування наших клієнтів – це якість матеріалу, краса виробу, економія часу та грошей. Наші можливості задовольняють ваші бажання на 100%. У компанії "УКР-Граніт" власна потужна виробнича база, неподалік українських ареалів видобутку граніту та мармуру, що робить ціни на вироблену продукцію найбільш привабливими.

Компанія має великий досвід реалізації різних проектів з натурального каменю. Ми з радістю втілимо Ваші побажання, запропонуємо ідеї, надамо консультації та послуги з догляду за каменем.

Ми цінуємо кожного клієнта та знаємо, що Ви очікуєте від компанії. Тому я пишаюся командою "УКР-Граніт", яка працює оперативно, ввічливо та професійно. Наші фахівці нададуть інформацію про особливості обраної Вами моделі виробу, каменю, запропонують привабливу та розумну вартість послуг, а також обумовлять та витримають терміни виконання замовлення.

Я та моя команда будемо раді працювати з Вами. Ви наш найкращий клієнт, і Ваше бажання – Закон!
З повагою, Олексій Гайдай,
Генеральний директор "УКР-ГРАНІТ"